İstanbul Emniyet Müdürlüğünde Atamalar belli Oldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde il içi atamalar belli oldu. 13 şube ve ilçe emniyet müdürü, il emniyet müdür yardımcısı olarak görevlendirilirken, 19 şube müdürlüğü ile 18 ilçe emniyet müdürlüğünde de değişiklik yapıldı.32 emniyet müdürü ve emniyet amiri çeşitli illere tayin olmuş; 12emniyet müdürü ve emniyet amiri de ilimize atanmıştır.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünde Atamalar belli Oldu.
02 Eylül 2021 - 06:49
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI
RÜTBESİ ADI SOYADI GÖREVİ
1 2. SNF.EMN.MD. RECEP TEPEBAŞ İL EMN. MD. YRD.
2 2. SNF.EMN.MD. HAKAN DEMİR İL EMN. MD. YRD.
3 2. SNF.EMN.MD. AYHAN KARADUMAN İL EMN. MD. YRD.
4 2. SNF.EMN.MD. GÜRHAN KAYA İL EMN. MD. YRD.
5 2. SNF.EMN.MD. CİHAT DAĞDEVİREN İL EMN. MD. YRD.
6 2. SNF.EMN.MD. SELÇUK ALDEMİR İL EMN. MD. YRD.
7 2. SNF.EMN.MD. CEVDET HÜROL ÖZTÜRK İL EMN. MD. YRD.
8 2. SNF.EMN.MD. HAKAN BOLAT İL EMN. MD. YRD.
9 2. SNF.EMN.MD. NİLGÜN SELVİ İL EMN. MD. YRD.
10 2. SNF.EMN.MD. HAKAN ALPARSLAN KIRBAŞ İL EMN. MD. YRD.
11 2. SNF.EMN.MD. NESLİHAN TÜRKÜN ALPAY İL EMN. MD. YRD.
12 2. SNF.EMN.MD. FİLİBYA SARAL İL EMN. MD. YRD.
13 2. SNF.EMN.MD. MANSUR BAYRAKTAR İL EMN. MD. YRD.
ŞUBE MÜDÜRLERİ
RÜTBESİ ADI SOYADI GÖREVİ
1 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ABDURRAHMAN SOĞUKSU TERÖRLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRÜ
2 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ HÜSEYİN KAYA ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRÜ
3 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MUHAMMED HANİFİ
ZENGİN
GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ
4 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ SERKAN KILINÇ SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE
MÜDÜRÜ
5 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ABİDİN ERİK GÜVEN TİMLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ
6 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ÖMER FARUK GÜNAY ÖNLEYİCİ HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRÜ
7 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZLEM TEMÜR ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRÜ
8 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA PARASIZ İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN
HAVALİMANI ŞUBE MÜDÜRÜ
9 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ SELMA GENÇKAYA OLAY YERİ İNCELEME ŞUBE MÜDÜRÜ
10 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MESUT DÖNER
(VEKALETEN)
GÖÇMEN KAÇ.MÜC. VE HUDUT KAP.
ŞUBE MÜDÜRÜ
11 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ŞEKİP AKIN EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ
12 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ NURİYE OKYAY STRATEJİ GELİŞTİRME ŞUBE MÜDÜRÜ
13 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ YUSUF BURAK GÜLER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE
HABERLEŞME ŞUBE MÜDÜRÜ
14 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA ERGENÇ BELGE YÖNETİMİ ŞUBE MÜDÜRÜ
15 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ HAKAN ERİŞMİŞ ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ
16 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ SÜLEYMAN GÖKDEMİR İNŞAAT EMLAK ŞUBE MÜDÜRÜ
17 3.SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ RABİA ALTUN DIŞ İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRÜ
18 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MURAT AYDIN BOĞAZİÇİ KÖPRÜLERİ KORUMA ŞUBE
MÜDÜRÜ
19 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ GÜLPINAR ADİR BALTALİMANI POLİSEVİ ŞUBE
MÜDÜRÜ
İLÇE MÜDÜRLERİ
RÜTBESİ ADI SOYADI GÖREVİ
1 2. SNF.EMN.MD. KORAY ŞENSOY SARIYER İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
2 2. SNF.EMN.MD. ERCAN ÖZMEN BÜYÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
3 2. SNF.EMN.MD. GÜROL DİKYOL BAKIRKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
4 3.SNF.EMN.MD. HASAN DEMİRBAĞ BEŞİKTAŞ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
5 2.SNF.EMN.MD. AYKUT KORKMAZ ESENYURT İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
6 3.SNF.EMN.MD. BARIŞ ÇUKUR SANCAKTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
7 2.SNF.EMN.MD. BÜLENT ÇELİK KADIKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
8 3.SNF.EMN.MD. CENK BAL ÜMRANİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
9 3.SNF.EMN.MD. MURAT BAYHAN KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
10 3.SNF.EMN.MD. MUHARREM LEVENT TÜRKMEN
EYÜPSULTAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
11 4. SNF.EMN.MD. ABDULLAH AFACAN BAYRAMPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
12 3.SNF.EMN.MD. ÖMER ERHAN KONANÇ ÇATALCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
13 4.SNF.EMN.MD. ALİ KESİKOĞLU MALTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
14 4.SNF.EMN.MD. İHSAN SÜNGÜ GÜNGÖREN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
15 2.SNF.EMN.MD. CEMAL ÜNLÜ BAĞCILAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
16 2.SNF.EMN.MD. MURAT UZUN ESENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
17 4.SNF.EMN.MD. KORKUT OKYAY GAZİOSMANPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
18 2.SNF.EMN.MD. MURAT MİLLETSEVER PENDİK İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜİstanbulda Emniyet Müdürlüğünde Atamalar belli Oldu. Maltepe Emniyet Müdürü Selçuk Aldemir İstanbul Emniyet müdür yardımcısı olurken Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ali Kesikoğlu Atandı.
32 emniyet müdürü ve emniyet amiri çeşitli illere tayin olmuş; 12
emniyet müdürü ve emniyet amiri de ilimize atanmıştır.
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI
RÜTBESİ ADI SOYADI GÖREVİ
1 2. SNF.EMN.MD. RECEP TEPEBAŞ İL EMN. MD. YRD.
2 2. SNF.EMN.MD. HAKAN DEMİR İL EMN. MD. YRD.
3 2. SNF.EMN.MD. AYHAN KARADUMAN İL EMN. MD. YRD.
4 2. SNF.EMN.MD. GÜRHAN KAYA İL EMN. MD. YRD.
5 2. SNF.EMN.MD. CİHAT DAĞDEVİREN İL EMN. MD. YRD.
6 2. SNF.EMN.MD. SELÇUK ALDEMİR İL EMN. MD. YRD.
7 2. SNF.EMN.MD. CEVDET HÜROL ÖZTÜRK İL EMN. MD. YRD.
8 2. SNF.EMN.MD. HAKAN BOLAT İL EMN. MD. YRD.
9 2. SNF.EMN.MD. NİLGÜN SELVİ İL EMN. MD. YRD.
10 2. SNF.EMN.MD. HAKAN ALPARSLAN KIRBAŞ İL EMN. MD. YRD.
11 2. SNF.EMN.MD. NESLİHAN TÜRKÜN ALPAY İL EMN. MD. YRD.
12 2. SNF.EMN.MD. FİLİBYA SARAL İL EMN. MD. YRD.
13 2. SNF.EMN.MD. MANSUR BAYRAKTAR İL EMN. MD. YRD.
ŞUBE MÜDÜRLERİ
RÜTBESİ ADI SOYADI GÖREVİ
1 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ABDURRAHMAN SOĞUKSU TERÖRLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRÜ
2 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ HÜSEYİN KAYA ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRÜ
3 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MUHAMMED HANİFİ
ZENGİN
GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ
4 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ SERKAN KILINÇ SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE
MÜDÜRÜ
5 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ABİDİN ERİK GÜVEN TİMLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ
6 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ÖMER FARUK GÜNAY ÖNLEYİCİ HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRÜ
7 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZLEM TEMÜR ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRÜ
8 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA PARASIZ İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN
HAVALİMANI ŞUBE MÜDÜRÜ
9 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ SELMA GENÇKAYA OLAY YERİ İNCELEME ŞUBE MÜDÜRÜ
10 4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MESUT DÖNER
(VEKALETEN)
GÖÇMEN KAÇ.MÜC. VE HUDUT KAP.
ŞUBE MÜDÜRÜ
11 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ ŞEKİP AKIN EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ
12 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ NURİYE OKYAY STRATEJİ GELİŞTİRME ŞUBE MÜDÜRÜ
13 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ YUSUF BURAK GÜLER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE
HABERLEŞME ŞUBE MÜDÜRÜ
14 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA ERGENÇ BELGE YÖNETİMİ ŞUBE MÜDÜRÜ
15 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ HAKAN ERİŞMİŞ ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ
16 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ SÜLEYMAN GÖKDEMİR İNŞAAT EMLAK ŞUBE MÜDÜRÜ
17 3.SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ RABİA ALTUN DIŞ İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRÜ
18 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ MURAT AYDIN BOĞAZİÇİ KÖPRÜLERİ KORUMA ŞUBE
MÜDÜRÜ
19 3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ GÜLPINAR ADİR BALTALİMANI POLİSEVİ ŞUBE
MÜDÜRÜ
İLÇE MÜDÜRLERİ
RÜTBESİ ADI SOYADI GÖREVİ
1 2. SNF.EMN.MD. KORAY ŞENSOY SARIYER İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
2 2. SNF.EMN.MD. ERCAN ÖZMEN BÜYÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
3 2. SNF.EMN.MD. GÜROL DİKYOL BAKIRKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
4 3.SNF.EMN.MD. HASAN DEMİRBAĞ BEŞİKTAŞ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
5 2.SNF.EMN.MD. AYKUT KORKMAZ ESENYURT İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
6 3.SNF.EMN.MD. BARIŞ ÇUKUR SANCAKTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
7 2.SNF.EMN.MD. BÜLENT ÇELİK KADIKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
8 3.SNF.EMN.MD. CENK BAL ÜMRANİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
9 3.SNF.EMN.MD. MURAT BAYHAN KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
10 3.SNF.EMN.MD. MUHARREM LEVENT TÜRKMEN
EYÜPSULTAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
11 4. SNF.EMN.MD. ABDULLAH AFACAN BAYRAMPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
12 3.SNF.EMN.MD. ÖMER ERHAN KONANÇ ÇATALCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
13 4.SNF.EMN.MD. ALİ KESİKOĞLU MALTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
14 4.SNF.EMN.MD. İHSAN SÜNGÜ GÜNGÖREN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
15 2.SNF.EMN.MD. CEMAL ÜNLÜ BAĞCILAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
16 2.SNF.EMN.MD. MURAT UZUN ESENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
17 4.SNF.EMN.MD. KORKUT OKYAY GAZİOSMANPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
18 2.SNF.EMN.MD. MURAT MİLLETSEVER PENDİK İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum